Dzień: 19 lutego 2020

Walentynki

14 lutego tradycyjnie obchodzimy Święto Zakochanych – to idealna okazja, aby porozmawiać na temat miłości i innych uczuć oraz sposobów ich okazywania i wyrażania wobec innych ludzi. Wszystkie grupy w tym dniu uczyły się kim był św. Walenty oraz poznawały krótką historię Święta Zakochanych. Nie zabrakło także walentynkowych zabaw, tańców. W tym dniu gościł również u nas teatr żywego aktora „Eden” z Wieliczki. Aktorzy przedstawili dzieciom spektakl o przygodach ojca i syna, którzy dzięki miłość do siebie i poświęceniu mogli pokonać trudności losu. Dziękujemy Radzie Rodziców za czerwone balony w kształcie serc, które każde dziecko mogło zabrać do domu.

Jasełka dla Rodziców

Tradycją naszego przedszkola są występy przedszkolaków przed Rodzicami z repertuarem przygotowanym na uroczystość Dnia Babci i Dziadzia, przestawiane tuż po święcie naszych kochanych Babć i Dziadków. Tak było i tego roku – 24 stycznia zagościli w naszym przedszkolu Kochani Rodzice, przed którymi dzieci mogły zaprezentować swoje umiejętności aktorskie. Najpierw na przedszkolnej scenie wystąpiły Sówki, tuż po nich Tygryski. Cieszymy się, że Rodzice mogli zobaczyć swoje dzieci w pięknych strojach oraz podziwiać to, jak śpiewają i recytują wiersze. Dla całej społeczności przedszkola było to ważne i radosne spotkanie! Dziękujemy Rodzicom za obecność!

Luty 2020
« Sty   Mar »