MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

Na wizytę Świętego Mikołaja dzieci czekają przez cały rok. Oczekując upragnionego Gościa dzieci w naszym przedszkolu przygotowywały się na to spotkanie od dłuższego czasu, pisząc listy, ucząc się wierszyków i piosenek. Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci na całym świecie. Tak też 6 grudnia z workami pełnymi prezentów przyjechał również do naszego przedszkola nie zmyliła Go aura (brak śniegu ) i przyjechał koniem zaprzężonym w piękną bryczkę, aby wszystkim wręczyć prezenty. Dzieci się bardzo ucieszyły z tej niezwykłej wizyty. Podczas spotkania na twarzach widać było wielkie wzruszenie i zadowolenie. Po występach Mikołaj obdarował dzieci upominkami. Przedszkolaki nie zapomniały o prezentach dla Mikołaja i wręczyły mu specjalnie przygotowane upominki recytując wiersz :
„Jak co roku uśmiechnięty nasz Mikołaj śle prezenty,
lecz tym razem my dla niego wymyślimy coś miłego.
Na rozgrzanie sok od babci, długi szalik,
parę kapci, a na dobry porost brody, waniliowe damy lody
i na koniec w środku zimy tak gorąco przytulimy!”

Żegnając się z dziećmi Mikołaj obiecał, że  wróci za rok.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wrzesień 2020
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930