OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIE 11

W najbliższy piątek tj. 8 listopada świętujemy w naszym przedszkolu Dzień Niepodległości. Bardzo prosimy, aby dzieci ze wszystkich grup zostały ubrane w tym dniu odświętnie. 

Dziękujemy!

OGŁOSZENIE 10

Dnia 31.10.19 r. (czwartek) przedszkolaki z grup Tygryski i Sówki wraz z wychowawcami jadą na cmentarz wojskowy do Żegociny (jeśli będzie odpowiednia pogoda). Wyjazd zaplanowany jest po śniadaniu. Rodziców dzieci z tych grup prosimy o podpisanie zgód na wyjazd (dostępne u wychowawców).
Bardzo prosimy w tym dniu ubrać dzieci ciepło, odpowiednio do warunków atmosferycznych.
Dziękujemy!

OGŁOSZENIE 9

Szanowni Rodzice!

Dnia 24 października 2019 o godz. 11.00 odbędzie się uroczystość otwarcia i poświęcenia nowego budynku naszego przedszkola. Mamy piękne, przestronne sale; świetnie wyposażoną kuchnie; nowe mebelki i część zabawek; na resztę wyposażenia jeszcze czekamy. Dzieci mają dodatkowe zajęcia, z których chętnie korzystają: muzyczne, plastyczno – teatralne, język angielski i zajęcia informatyczne. 24 października nasza sala widowiskowa będzie musiała zmieścić: 100 przedszkolaków, 26 absolwentów przedszkola i około 40 gości. Goście to osoby, które zaangażowane były w przygotowanie projektu, planowane, wykonanie, nadzór nad prawidłowym przebiegiem prac. Każda z tych osób miała swój udział podczas przebudowy naszego przedszkola. Myślę, ze tych osób powinno znaleźć się tu dużo więcej, ale ze względu na możliwości lokalowe trzeba było ograniczyć liczbę.

 

Drodzy Rodzice

Drzwi przedszkola zawsze są otwarte i chętnie gościmy Państwa podczas różnych uroczystości, 24 października również. Ale chcemy nadmienić, że będzie bardzo ciasno i miejsca siedzące będą ograniczone. Dziękujemy za okazaną nam życzliwość i pomoc podczas przygotowań i organizacji – pomoc Rodziców zawsze jest nieoceniona

Dyrektor Przedszkola

Drodzy Rodzice,  zwracamy się z prośbą o przygotowanie strojów dla dzieci z poszczególnych grup na 24 października 2019

MALEŃSTWA
Dziewczynki: biała bluzeczka z długim rękawem, białe rajstopy, spódniczki krakowskie, baleriny, włosy uczesane we dwa warkocze lub francuzy
Chłopcy: białe koszule z długim rękawem, czarne spodnie, buty wizytowe, czerwone muchy (chłopcy będą mieć z przedszkola)
Iwona Kukla
Justyna Ziółkowska – Adamczyk


PUCHATKI


Dziewczynki: biała bluzeczka z krótkim rękawem, białe rajstopy, balerinki, zielony top oraz zielono – czerwone spódniczki będą z przedszkola, jeden kucyk wysoko spięty, kokarda we włosach (będzie z przedszkola)

Chłopcy: białe koszule z długim rękawem, czarne eleganckie spodnie, buty eleganckie, czerwona kokarda pod szyją (będzie z przedszkola)
Agnieszka Grabowska
Kinga Górka

 

SÓWKI

Dziewczynki: , biała bluzeczka, białe rajstopy, stroje krakowskie (gorsety i wianki założyć na wieszak i podpisać), dwa warkoczyki z czerwonymi kokardami, baleriny
Chłopcy: biała koszula z długim rękawem, czarne spodnie, eleganckie buty, czerwona kokarda pod szyją
Małgorzata Machaj

 

TYGRYSKI

Dziewczynki: elegancka biała bluzeczka z długim rękawem, dowolna spódniczka (na występ będą miały ubrane spódniczki uszyte specjalnie na tę uroczystość), białe rajstopy, jasne buty lakierki lub baleriny, włosy uczesane w koka
Chłopcy: ciemne spodnie, biała koszula z długim rękawem, ciemne buty
Małgorzata Matras

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z wychowawcami poszczególnych grup.

 

OGŁOSZENIE 8

Drodzy Rodzice!

11 października (piątek) w przedszkolu odbędzie się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Prosimy aby dzieci z wszystkich grup w tym dniu przyszły odświętnie ubrane.

OGŁOSZENIE 7

Chętni Rodzice dzieci z grupy 5 latków (Sówki) i dzieci z grupy 6 latków (Tygryski) proszeni są o wpłatę 16 zł na przedstawienie teatralne „Kapka podróżniczka wodna Księżniczka” przygotowane przez Warszawski Teatr Edukacyjny w Łososinie Dolnej. Wyjazd 9 października (środa). Proszę wpłacać wymienioną kwotę u wychowawców grup do 8 października. Wyjazd z przedszkola o 11.00 powrót około godz. 14.00.  Nie zabieramy w tym dniu plecaków, dzieci przez wyjazdem zjedzą zupę a po powrocie drugie danie. Proszę również o podpisanie zgody na wyjazd dziecka u wychowawców. 

Małgorzata Machaj

Małgorzata Matras

OGŁOSZENIE 6

Dnia 7 października 2019 roku (poniedziałek) starszaki pojadą na piknik do Bytomska, który ostatnio nie odbył się z powodu deszczowej pogody. O godzinie 8.30 dzieci zjedzą śniadanie, o 9.00 zaplanowany jest przejazd do Bytomska. Powrót na obiad do przedszkola około godziny 12.30. Proszę dzieci ubrać ciepło i wygodnie, odpowiednio do pogody i na krótki spacer przez las.
Dziękuję!
Małgorzata Matras

OGŁOSZENIE 5

Dnia 3 października 2019r. (tj. czwartek) grupa Tygrysków (sześciolatki) wraz z wychowawcą wybiera się do Bytomska na VIII Gminny Piknik Przedszkolaka. 

Proszę, aby każde dziecko zabrało ze sobą mały znicz w plecaku (znicze zostaną złożone na cmentarzu w Rajbrocie). Dzieci nie muszą zabierać żadnych przekąsek i napojów, ponieważ zaplanowany jest poczęstunek.

Bardzo proszę ubrać dzieci wygodnie, odpowiednio do krótkiej wędrówki przez las.

Dziękuję!

Małgorzata Matras

OGŁOSZENIE 4

Dnia 20.09.2019r. (piątek) w naszym przedszkolu będziemy świętować Dzień Przedszkolaka, w tym dniu odbędzie się również „Pasowanie na Przedszkolaka”.

Bardzo prosimy, aby dzieci ubrane były odświętnie. Chętnych rodziców prosimy o przyniesienie owoców, lub słodyczy na poczęstunek dla Przedszkolaków.

OGŁOSZENIE 3

Wychowawcy grupy „Puchatki” serdecznie zapraszają Rodziców na spotkanie grupowe 11 września na godzinę 16.00.

Patrycja Surma
Agnieszka Grabowska

OGŁOSZENIE 2

Trwają prace na zewnątrz oraz wewnątrz przedszkola związane z uruchomieniem windy. Największe działania zaplanowane są na wtorek 10 września. W tym dniu dzieci z grup: Tygryski i Kangurki jadą do Kina za Rogiem „Żegotka” w Żegocinie. Dzieci z grup: Puchatki i Maleństwa pozostają w przedszkolu. Zwracamy się z prośbą do Rodziców, którzy mają możliwość zapewnienia opieki, o nie przyprowadzanie dziecka we wtorek 10 września do przedszkola. Dzieci, które przyjdą w tym dniu do przedszkola będą miały zapewnione bezpieczne warunki. Dziękujemy za wyrozumiałość.

OGŁOSZENIE 1

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za dotychczasową pomoc i zaangażowanie podczas przeprowadzki do nowego budynku przedszkola oraz zagospodarowanie terenu wokół budynku. Jednocześnie apelujemy o szczególną ostrożność na wjeździe oraz parkingu przedszkolnym, ponieważ jest bardzo ciasno oraz w dalszym ciągu prowadzone są prace budowlane.

 

Listopad 2019
P W Ś C P S N
« Paź    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930