OGŁOSZENIE 4

Dnia 20.09.2019r. (piątek) odbędzie się pasowanie na przedszkolaka.

Bardzo prosimy, aby dzieci ubrane były odświętnie. Chętnych rodziców prosimy o zorganizowanie poczęstunku dla przedszkolaków (owoce, słodycze).

OGŁOSZENIE 3

Wychowawcy grupy „Puchatki” serdecznie zapraszają Rodziców na spotkanie grupowe 11 września na godzinę 16.00.

Patrycja Surma
Agnieszka Grabowska

OGŁOSZENIE 2

Trwają prace na zewnątrz oraz wewnątrz przedszkola związane z uruchomieniem windy. Największe działania zaplanowane są na wtorek 10 września. W tym dniu dzieci z grup: Tygryski i Kangurki jadą do Kina za Rogiem „Żegotka” w Żegocinie. Dzieci z grup: Puchatki i Maleństwa pozostają w przedszkolu. Zwracamy się z prośbą do Rodziców, którzy mają możliwość zapewnienia opieki, o nie przyprowadzanie dziecka we wtorek 10 września do przedszkola. Dzieci, które przyjdą w tym dniu do przedszkola będą miały zapewnione bezpieczne warunki. Dziękujemy za wyrozumiałość.

OGŁOSZENIE 1

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za dotychczasową pomoc i zaangażowanie podczas przeprowadzki do nowego budynku przedszkola oraz zagospodarowanie terenu wokół budynku. Jednocześnie apelujemy o szczególną ostrożność na wjeździe oraz parkingu przedszkolnym, ponieważ jest bardzo ciasno oraz w dalszym ciągu prowadzone są prace budowlane.