Pasowanie na przedszkolaka

„Gdy dzień wstaje i wita świat,

ranną porą wstaję i ja.

Mama pomaga ubierać się ,

do przedszkola prowadzi mnie.”

Tak właśnie, wesoło i z uśmiechem zaśpiewały dzieci w uroczystym dniu pasowania na przedszkolaka.

Pani Dyrektor przyjęła do grona naszej małej społeczności dzieci z grupy ” Jeżyki” i ” Puchatki „.

Nowo pasowane dzieci otrzymały  pamiątkowe dyplomy i małe upominki.

Uroczystości tej towarzyszyły występy dzieci. Na początek krótką historie przedszkola w formie wiersza przedstawiły najstarsze „Tygryski”, a następnie pięknie zaśpiewały i zatańczyły ” Sówki”.

Występy artystyczne zakończyły swoim wokalnym występem nowo pasowane dzieci, czyli grupa ” Jeżyków” i „Puchatków”.

Nie zabrakło również pysznych akcentów, na salę wjechał tort przygotowany specjalnie na tą okazję, którym smacznie zajadali się wszyscy. Na sam koniec dla dzieci wystąpił iluzjonista prezentując kilka ciekawych sztuczek magicznych, angażując w to dzieci. Było mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy.