Piknik Rodzinny – Dzień Mamy i Taty

29 maja nasze przedszkole zamieniło się w łąkę pełną kwiatów , gdyż świętowaliśmy dzień Mamy i Taty. Od godzin porannych dzieci wyczekiwały godziny 10.30 bo wtedy mieli pojawić się ich rodzice. Z wybiciem godziny „zero” sala przedszkolna zapełniła się gośćmi  i w przedszkolu zrobiło się wesoło bo pełno było rodziców wokoło. Jako pierwsza wystąpiła grupa Puchatków z programem recytatorsko – muzycznym. Następnie dzięki Szymonowi i jego mamie mieliśmy okazję  pokaz karate tradycyjnego. Na zakończenie części artystycznej wystąpiły dzieci z grupy Tygryski z przedstawieniem muzyczno – teatralnym. Kolejnym punktem programu było wspólne grillowanie w ogrodzie przedszkolnym podczas którego odbył się turniej szachowy. Pomimo upału atmosfera była wspaniała. Rodzicom dziękujemy za tak liczne przybycie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *