PRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD FOTOGRAFII PT. “MOJA MAŁA OJCZYZNA W OBIEKTYWIE”-etap II- ZIMA W OBIEKTYWIE!

Zapraszamy serdecznie na podsumowanie kolejnego etapu Przeglądu Fotografii pt:”Moja Mała Ojczyzna w Obiektywie” tym razem związanej z aktualną porą roku czyli zimą. W tym roku zimowa aura dostarczyła nam niezapomnianych wrażeń, a nadesłane fotografię zapierają dech w piersiach ukazując piękno zimy.

W  okresie zimowym zachęcaliśmy dzieci do odwiedzania ciekawych miejsc w naszej miejscowości, dodatkowo można było przesyłać  zdjęcia z zimowych spacerów, zabaw na śniegu. Przedszkolaki tym razem nie poprzestały na poszukiwaniu pięknych miejsc w Łąkcie Górnej zawędrowały również do Wiśnicza, Laskowej, Kamionki i zaprezentowały Beskid Wyspowy w pięknej zimowej szacie.

Przesłane przez dzieci fotografie zostały zebrane w formie prezentacji, którą z przyjemnością przedstawiamy i zapraszamy do oglądania a być może do odwiedzania przedstawionych miejsc. Dziękujemy za zaangażowanie Rodzicom dzieci, które wzięły w nim udział. Chcemy również podziękować Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Żegocinie za przekazane materiały promujące naszą gminę.

Już teraz zachęcamy do udziału w kolejnym etapie przeglądu, który niebawem zostanie ogłoszony.
Z pewnością w Naszej Małej Ojczyźnie jest jeszcze niejeden zakątek wart odkrycia.