Wizyta Św. Mikołaja

Nastrój mikołajkowy widoczny był już po przekroczeniu progu przedszkola. Piękny wystrój i muzyka przypominały, że jest to właśnie ten dzień, w którym Mikołaj odwiedzi dzieci z naszego przedszkola.

Od samego rana w przedszkolu panowała radość i poruszenie. Przedszkolaki z wielką niecierpliwością oczekiwały przyjścia niezwykłego gościa. Cały czas nasłuchiwały dzwonków Świętego. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tego wydarzenia wszystkie dzieci były odświętnie ubrane z mikołajowym akcentem.

Tak długo oczekiwany gość przybył do naszego przedszkola w towarzystwie pomocników- Aniołków. Został powitany gromkimi brawami przez Tygryski i Sówki. Na wstępie dzieci z każdej grupy  zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Mikołaj bardzo dziękował za piękne wiersze i piosenki. Następnie zaproszono gościa do wspólnej zabawy mikołajkowej. Miło spędzony czas uświetniło wspólne zdjęcie oraz wręczenie przez Mikołaja paczek z prezentami dla każdego dziecka oraz dla całej grupy. W to piątkowe przedpołudnie na wszystkich dziecięcych twarzach gościł uśmiech oraz radość. Na koniec wizyty życzliwy i sympatyczny Mikołaj nie zapomniał o złożeniu obietnicy, że odwiedzi nas za rok. Na zakończenie dzieci zaskoczyły Św. Mikołaja wręczając mu drobne upominki z okazji jego imienin.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowanie paczek oraz zaproszenie pani Fotograf.

Wrzesień 2020