Wycieczka do Lililandu w Brzesku

7 maja. to dzień, który na długo zostanie w pamięci naszych przedszkolaków. Dzieci z naszego przedszkola spędziły go w bajecznie kolorowym miejscu – Lililandzie, . Lililand to sala zabaw, która uczy przez zabawę przy zaangażowaniu wszystkich zmysłów. Znajdują się tam świetnie zorganizowane miejsca do zabaw, dające możliwości wszechstronnego rozwoju i doskonalenia umiejętności ruchowych dziecka oraz przeżycia niesamowitych wrażeń o czym mogły przekonać się nasze przedszkolaki.Dzieci bawiły się na powierzchni zabawowej pośród labiryntów, ścian wspinaczkowych, tajemniczych korytarzy, basenu z piłkami, zjeżdżalni, ruchomych kładek, pochylni do wspinaczki, armatek pneumatycznych, trampoliny i wielu innych atrakcji, gdzie mogły w bezpieczny sposób aktywnie spędzać czas.