Królowa śniegu – Moskiewska Rewia na Lodzie

Wtorek 24 kwietnia na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków. Tego dnia dzieci wybrały się wraz z nauczycielami na wycieczkę do Krakowa, żeby obejrzeć spektakl „Królowa Śniegu on Ice” w wykonaniu znanej na całym świecie Moskiewskiej Rewii na Lodzie. Artyści zaprezentowali fantastyczne, baśniowe widowisko dla dzieci, oparte na motywach znanej baśni. H. Ch. Andersena „Królowa Śniegu”. Publiczność zachwycona była choreografią pełną indywidualnych popisów, zawierających bardzo trudne elementy jazdy figurowej. Wszystkich oczarowała również scenografia, a zwłaszcza wspaniałe kostiumy, dekoracje, światła oraz efekty pirotechniczne. Profesjonalizm i kunszt artystyczny tancerzy wprowadzały uczestników w baśniowy świat zimowej krainy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.