Piknik Rodzinny – Dzień Mamy i Taty

29 maja nasze przedszkole zamieniło się w łąkę pełną kwiatów , gdyż świętowaliśmy dzień Mamy i Taty. Od godzin porannych dzieci wyczekiwały godziny 10.30 bo wtedy mieli pojawić się ich rodzice. Z wybiciem godziny „zero” sala przedszkolna zapełniła się gośćmi  i w przedszkolu zrobiło się wesoło bo pełno było rodziców wokoło. Jako pierwsza wystąpiła grupa Puchatków z programem recytatorsko – muzycznym. Następnie dzięki Szymonowi i jego mamie mieliśmy okazję  pokaz karate tradycyjnego. Na zakończenie części artystycznej wystąpiły dzieci z grupy Tygryski z przedstawieniem muzyczno – teatralnym. Kolejnym punktem programu było wspólne grillowanie w ogrodzie przedszkolnym podczas którego odbył się turniej szachowy. Pomimo upału atmosfera była wspaniała. Rodzicom dziękujemy za tak liczne przybycie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.