XVI Gminny Festiwal Piosenki Przedszkolaka

7 czerwca w CKSiT w Żegocinie odbył się XVI Gminny Festiwal Piosenki Przedszkolaka pod hasłem „Na Biało – Czerwoną nutę” której organizatorem jest nasze przedszkole. Dzieci z grupy Tygryski wyruszyły rano razem z panią Małgosią Machaj aby czynić honory gospodarza i witać przybyłych gości: przedszkolaków wraz ze swoimi paniami z Żegociny, Bytomska oraz Rozdziela, pana Wójta, dyrektorów placówek oświatowych z Gminy, pani Przewodniczącą Rady Gminy, pana Olszewskiego oraz pana Kędrę. Po występach małych artystów na scenie na dzieci czekały nagrody oraz smakowite atrakcje przygotowane przez rodziców. Szczególne podiękowania należą się pani Marcie Krawczyk oraz pani Karolinie Kępa za pomoc w organizacji festiwalu oraz sponsorom: Firmie Appol, Firmie Tymbark oraz Firmie Zamvinex

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.