Zakończenie Roku szkolnego 2017/2018 – pożegnanie dyrektora

Początek wakacji to zawsze czas pożegnań w przedszkolach. W tym roku w Przedszkolu  zakończenie roku było szczególnie wzruszające.

Przedszkolaki i pracownicy żegnali nie tylko wychowanków, którzy po wakacjach zasiądą w szkolnych ławkach, ale również dziękowali pani dyrektor Barbarze Oliwa za jej pracę.

Dyrektor Przedszkola  sprawowała swoją funkcję od 32 lat, ciesząc się szacunkiem i wsparciem nauczycieli oraz pracowników przedszkola. W czasie jej dyrektorowania placówka została odnowiona i unowocześniona oraz obecnie prowadzona jest budowa nowej siedziby, a rodzice mogli być spokojni o swoje pociechy. Dlatego też, w piątek 22 czerwca, razem z pracownikami ze wzruszeniem dziękowali pani dyrektor, która odchodziła na emeryturę. Pożegnaliśmy również panią Intendent – Lucynę Krawczyk oraz panią kucharkę – Danutę Chmielowską, które także w tym roku odeszły na zasłużoną emeryturę. Życzymy, aby na emeryturze dopisywało Panią zdrowie, by nadal otaczała Panie życzliwość ludzi i by nareszcie znalazły Panie czas dla siebie, na pielęgnowanie swoich pasji i zainteresowań. Dziękujemy 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.