Dzień Edukacji Narodowej 2018

12 października świętowaliśmy w naszym przedszkolu Dzień Edukacji Narodowej. Nasze starszaki pod okiem pani Małgosi Machaj – przygotowały piękne życzenia i piosenkę. Następnie podziękowania i życzenia dla wszystkich pracowników złożyła pani dyrektor Joanna Sroka. Podziękowania na ręce wszystkich pracowników przedszkola również złożyli Rodzice wraz z kwiatami i upominkami. Na koniec grupa Puchatków pod przywództwem pani Agnieszki Grabowskiej zaprezentowała układ taneczny i rozdała wyjątkowe upominki m.in. pani kucharka otrzymała drewnianą łyżkę, a panie sprzątające nasze przedszkole zmiotkę i łopatkę. Uśmiechom i oklaskom nie było końca. Było bardzo miło i przyjemnie.

https://przedszkole-publiczne-lakta-gorna.pl/galeria-2018-2019/galeria-dzien-edukacji-narodowej-2018/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.