ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO: „KOCHAM MOJĄ OJCZYZNĘ”

Podczas uroczystych zajęć otwartych z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pod hasłem „Kocham moją Ojczyznę”. Na konkurs zgłoszonych zostało 21 przepięknych i pomysłowych prac. Jury konkursowe po długiej naradzie uznało, że wszystkie prace są bardzo staranne, wykonane różnymi technikami plastycznymi i każde dziecko zasłużyło na nagrodę. Wyróżniona została wyjątkowo praca Ani, która jest w całości pracą samodzielną – GRATULUJEMY. Dzieci zaprezentowały swoje zdolności plastyczne i każde z nich otrzymało pamiątkowy dyplom i nagrodę. Dzieła naszych małych artystów można oglądać w szatni, której są piękną dekoracją.

https://przedszkole-publiczne-lakta-gorna.pl/galeria-2018-2019/galeria-konkurs-plastyczny-kocham-moja-ojczyzne/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.