Światowy Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu

W dniu 23 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. W naszym przedszkolu obchodzenie tego święta to już tradycja. 

Tego dnia dzieci w każdej grupie przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi  pluszakami. W grupie „Tygrysków”  czekały na dzieci misiowe zadania za które przedszkolaki mogły otrzymać Dyplom Przyjaciela Pluszowego Misia. Natomiast Puchatki poznały historie pluszowego misia oraz uczestniczyły w misiowej gimnastyce. Wszystkie przedszkolaki, opowiadały o swoich maskotkach, słuchały czytanych przez panie fragmentów książek o niedźwiadkach, bawiły się w starego niedźwiedzia oraz tańczyły z misiami w rytm piosenki „Pokochaj pluszowego misia”. Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i  radości. Na pamiątkę Światowego Dnia Pluszowego Misia każda grupa wykonała pamiątkowe zdjęcie z misiem. Na zakończenie każde dziecko otrzymało Odblaskowego Misia od Rady Rodziców.

https://przedszkole-publiczne-lakta-gorna.pl/galeria-2018-2019/galeria-pluszowy-mis/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.