SPOTKANIE PRZY WIGILIJNYM STOLE

 

21 grudnia w naszym przedszkolu zapanowała prawdziwie świąteczna atmosfera. Przedszkolaki pięknie wystrojone z radością czekały na spotkanie przy wigilijnym stole. Kiedy zbliżała się pora uroczystego obiadu wszyscy zebrali się, by wysłuchać fragmentu Pisma Świętego, po czym przyszła pora na dzielenie się opłatkiem i wzajemne życzenia. I w końcu, już trochę głodni zasiedliśmy do stołów, by spróbować wigilijnych potraw. Wszystko było takie pyszne, że w mgnieniu oka znikało z talerzy. A na deser czekały na dzieci smakowite pierniczki. Oczywiście nie zabrakło również kolęd i prezentów pod choinką. Każdy przedszkolak wrócił do domku z piękną szopką i świąteczną czekoladą. To był wyjątkowy dzień pełen ciepła, nadziei i serdeczności. Oby ten świąteczny nastrój pozostał jak najdłużej w każdym z nas 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.