Dzień Babci i Dziadka w grupie Puchatków

To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia. Oraz, co najważniejsze, ciasteczka. (Rudolph Giuliani)

 Dzień Babci i Dziadka jest jednym z ważniejszych dat z kalendarza uroczystości  przedszkolnych.
30 stycznia przedszkolna sala zapełniła się zaproszonymi przez przedszkolaki z grupy „Puchatki” gośćmi .  Babcie oraz Dziadkowie licznie przybyli aby obserwować występy swoich wnucząt. To wyjątkowe spotkanie rozpoczęła pani dyrektor Joanna Sroka, która powitała przybyłych gości oraz złożyła im życzenia. Życzenia również w imieniu pana Wójta Gminy Żegocina złożyła pani Katarzyna Rosiek, kierownik Gminnego Zespołu Obsługi Oświaty. Program artystyczny zaprezentowany na scenie przez dzieci przygotowała wychowawczyni Agnieszka Grabowska. Przedszkolaki zaprezentowały inscenizację, podczas której zastanawiali się czy Babcia i Dziadek są czarodziejami. Występ został wzbogacony o dwa tańce: „Babuszki” oraz „Daddy Cool” oraz piosenki z życzeniami dla Dziadków. Na zakończenie mali artyści odśpiewali „Sto lat” oraz wręczyli przygotowane upominki: gipsowe obrazki oraz laurki.  Uroczystość zakończyła się wspólnym kolędowaniem przy kawie, herbacie oraz słodkim poczęstunkiem.  Po występach oraz kolędowaniu Przedszkolaki miały okazję wykonać pamiątkowe zdjęcie w „foto budce” razem z Dziadkami. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji Dnia Babci i Dziadka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.