Hej kolęda, kolęda… – Jasełka dla Rodziców

1 lutego dzieci z grupy Tygryski zaprosiły do naszego Przedszkola swoich najbliższych, by wspólnie zakończyć okres kolędowy. Tego roku Jasełka które zostały przygotowane były wyjątkowe, gdyż jak zawsze w ich przygotowanie włożyliśmy całe serce, jednak w tym razem chcieliśmy aby ich przesłanie było wyjątkowe, by podkreślić to, iż wspólne świętowanie rodzi się w naszych sercach. Po wielu tygodniach przygotowań, w pięknie udekorowanej sali oraz ubrani we wspaniałe stroje przygotowane przez rodziców z lekką tremą opowiedzieliśmy historię narodzin Bożej Dzieciny, przeplataną pięknymi pastorałkami i kolędami w wykonaniu przedszkolaków. Dzieci wspólnie z rodzicami i całym personelem przedszkola przy słodkim poczęstunku kawie i herbatce zakończyły okres kolędowy, którego koniec przypada na 2 lutego. Dziękujemy za wspólne świętowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.