Zabawa Karnawałowa

Jak co roku w karnawale w naszym przedszkolu odbył się oczekiwany przez dzieci „Bal Karnawałowy”. W tym dniu przenieśliśmy się do Krainy Bajek. Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe. Na balu, więc obok księżniczek, wróżek, rycerzy, muszkieterów, piratów czy zwierząt, pojawiły się postaci z ulubionych bajek Elsa, Jasmina, Śnieżka czy też Darth Vader. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce wraz z wodzirejem –  przy rytmach wesołej muzyki, były one przeplatane zabawami i korowodami. Niespodzianką był „pokaz baniek mydlanych”. Oczywiście znalazło się również coś dla spragnionych i zmęczonych, chwila relaksu przy wspólnym owocowym  poczęstunku i pamiątkowe zdjęcie. Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.