Przedszkolne Walentynki

W dniu 14 lutego w naszym przedszkolu odbyły się WALENTYNKI – podczas zajęć w każdej grupie dzieci były zachęcane do okazywania uczuć innym osobom, czerpały radość ze wspólnej zabawy i pobytu w przedszkolu; rozwijały poczucie przynależności do społeczności przedszkolnej, poznały tradycje walentynkowe jak również budowały atmosferę przyjaźni i współdziałały w grupie, podczas licznych konkursów i zabaw. Dzień rozpoczęły od poznania tradycji związanych z tym świętem. I tu nie zabrakło wesołych zabaw z balonami i emblematami w kształcie serc. Dzieci wykonały walentynkowe pocztówki dla swoich rodziców. Przedszkolaki miały również okazję wykonać pamiątkowe zdjęcie w walentynkowej foto budce.  Na koniec każde dziecko otrzymało  słodki upominek oraz sercowy balon, który trafił do nas dzięki  życzliwości Rodziców. Dziękujemy!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.