Wizyta przedszkolaków w Krakowskim Banku Spółdzielczym Filia w Żegocinie

W dniu 1 marca wybraliśmy się na niecodzienną lekcję bankowości w związku z 100- leciem ustanowienia waluty Polski – złotego – do Krakowskiego Banku Spółdzielczego Filia w Żegocinie. Przedszkolaków przywitała Kierownik Filii Banku pani Ewelina Matras wraz z pracownikami. Dzięki wizycie dzieci miały okazję zobaczyć jak wygląda praca w Banku, a także obejrzeć stanowiska pracy bankowców od zaplecza,  jak również dowiedziały się jak można oszczędzać i gospodarować pieniędzmi Mechanizm i zasada działania bankomatu nie są już dla nich tajemnicą. Dużym zainteresowaniem cieszyło się testowanie urządzeń kasjerskich w postaci liczarek pieniędzy i wykrywaczy fałszywych banknotów. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały od pracowników Banku pamiątkowe gadżety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.