Święto Mamy i Taty w przedszkolu.

„Mama, Tata najpiękniejsze słowa świata”. Pod takim hasłem odbył się Dzień Mamy i Taty w przedszkolu. Licznie zebranych gości powitała dyrektor przedszkola p. Joanna Sroka, jednocześnie składając najserdeczniejsze życzenia. Oprawa artystyczna podzielona była na trzy części.  Na początku wystąpili młodzi aktorzy z grupy „Puchatki” ze spektaklem pt: „Brzydkie kaczątko” pod opieką p. Agnieszki Grabowskiej oraz p. Małgorzaty Matras. W kolejnej części na scenie przy dźwiękach hejnału mariackiego wystąpiły dzieci z grupy „Tygryski” z wiązanką słowno – muzyczną dla rodziców „Malowanka z krakowskiego dzbanka” pod przewodnictwem p. Małgorzaty Machaj. Po krótkiej przerwie technicznej na scenę powróciły „Puchatki” z wiązanką słowno – muzyczną dla rodziców. Na zakończenie wszystkie przedszkolaki odśpiewały „Sto lat” i wręczyły upominki – słoiczki z karteczkami „Za co kocham Rodziców”. Po części artystycznej nastąpił poczestunek dla przybyłych gości oraz małych aktorów.