Dzień Dziecka

We wtorek 28 maja od samego rana przedszkolaki były bardzo podekscytowane. To właśnie tego dnia w Przedszkolu odbyło się ich święto – Dzień Dziecka. Na dzieci czekało wiele atrakcji: specjalnie przygotowane menu: hot – dogi na śniadanie, słodkie co nieco oraz pizza własnego wypieku. Dzięki uprzejmości firmy : Kras-Wod-Instal dzieci miały wspaniałą niespodziankę: Dmuchany zamek, zjeżdżalnia, duże bańki mydlane oraz wata cukrowa. Swoją pomoc w organizacji zaoferowała również Rada Rodziców za co serdecznie dziękujemy. A wszystkim naszym przedszkolakom składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta: „Pierwszy czerwca dzień radosny kwitną kwiatki, słońce świeci… W dniu tak pięknym i wspaniałym życzymy wszystkim przedszkolakom  sercem całym moc uśmiechu i radości szczęścia, zdrowia, pomyślności”