Z wizytą w Szkole Podstawowej Łąkcie Górnej.

Grupa Starszaków 10 czerwca odwiedziła Szkołę Podstawową w Łąkcie Górnej. Na przedszkolaków czekała Pani Dyrektor Halina Pączek. Serdecznie nas powitała i zaprosiła do klasy I.
Tam dzieci mogły poznać zadania z którymi będą musiały się zmierzyć we wrześniu.
Pierwszaki chętnie pomagały przyszłym uczniom demonstrując swoje umiejętności wokalne. Każdy przedszkolak mógł się tez poczuć jak prawdziwy uczeń siadając w ławce, pisania na tablicy, kolorowania i pisania szlaczków. Następnie pod czujnym okiem wychowawcy klasy I poznaliśmy inne pomieszczenia szkoły i przywitaliśmy się ze starszymi kolegami. Czekał nas również słodki poczęstunek i pyszny kompot przygotowany specjalnie dla nas przez Panie z kuchni.
Wszyscy jednogłośnie stwierdzili że szkoła jest fajna i już nie mogą się doczekać kiedy do niej przyjdą. Dziękujemy za zaproszenie i mile spędzony czas do zobaczenia po wakacjach!