Świat już pachnie wakacjami – Uroczyste pożegnanie przedszkola

19 czerwca o godzinie 12.30 odbyło się uroczyste ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO 2018/2019. Dla części dzieci było to również zakończenie całego pobytu w przedszkolu. Jakże smutno, że ten czas tak szybko minął…

Pierwsza część uroczystości odbyła się w sali Puchatków gdzie pani dyrektor Joanna Sroka wraz z wychowawcami grupy wręczyła pamiątkowe dyplomy, jednocześnie życząc wspaniałych wakacji.
Główna cześć odbyła się na sali Tygrysków. Zebrane dzieci oraz przybyłych rodziców powitała pani dyrektor Joanna Sroka dziękując za miniony rok szkolny i życząc wspaniałych, bezpiecznych, wolnych od trosk wakacji.
Następnie dzieci, które kończą edukację przedszkolną pożegnały się ze swoimi koleżankami i kolegami, którzy jeszcze zostają w przedszkolu. Nasi absolwenci w swoich wierszach i piosenkach wyrazili, jak im żal opuszczać nasze przedszkole. W występie wspominały chwile spędzone w przedszkolu, wspólne zabawy i przygody. Natomiast młodsi koledzy w wierszach i piosenkach pożegnali starszych kolegów i życzyli im samych sukcesów i powodzenia w szkole.
Na koniec części artystycznej swoje zdolności taneczne zaprezentowali uczestnicy kursu tańca prezentując min. Poloneza, Belgijkę

Pod koniec odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów absolwentom przedszkola. Nie zabrakło także wzajemnych życzeń, podziękowań i kwiatów.
Szczególnymi gośćmi tego dnia byli rodzice. Oni również otrzymali dyplomy za bezinteresowną pomoc i aktywne uczestnictwo w życiu przedszkola. Jeszcze tylko ostatnie pamiątkowe zdjęcia i pora rozpocząć wakacje.

Dziękując za cały rok przedszkolny pełen wrażeń i sukcesów, życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałych przygód, spotkań z ciekawymi ludźmi i wielu niezapomnianych przeżyć. Do zobaczenia we wrześniu.