Nowy rok szkolny 2019/2020

2 września rozpoczął się nowy rok szkolny 2019/2020. Po udanych wakacjach uśmiechnięte przedszkolaki przybyły do nowo wybudowanej placówki. Już od rana mury naszej placówki wypełniał gwar rozmów oraz uśmiechów. Liczną grupę tworzą dzieci, które pierwszy raz przekroczyły mury przedszkola aby wspólnie się bawić, poznawać swoje możliwości i poszerzać zainteresowania.

Piękny, nowoczesny budynek przedszkolny odwiedziło wiele osób: Wójt Gminy pan Wojciech Wrona, Sołtys wsi pan Tadeusz Stary oraz Radni z Łąkty Górnej. To dzięki nim 2 września rozpoczęliśmy przygodę w nowym przedszkolu. Szczególne podziękowania za zaangażowanie należą się: Radzie Sołeckiej wraz z panem Sołtysem, Stowarzyszeniu z Nurtem Sanki. Dziękujemy za okazane serce oraz poświęcony czas.

Mamy również nadzieję na udaną, jak co roku, współpracę z Rodzicami, którzy zawsze wykazują się wieloma inicjatywami i chętnie się włączają w życie przedszkola