PODZIĘKOWANIE

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest,
Nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”
Jan Paweł II

Znalezione obrazy dla zapytania HEARTS

Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich Rodziców, którzy zaangażowali się w przygotowanie przedszkola i jego otoczenia. Dziękujemy za każdy gest, życzliwość i pomoc w podejmowanych przedsięwzięciach. Dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy podjęli inicjatywę zagospodarowania głównego wejścia budynku, obsadzenia skarpy roślinami i za ułożenie kamieni, które również zostały podarowane przez Rodziców. Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali przenosić nam meble, zabawki, potrzebne wyposażenie. Dziękujemy za zamontowanie pralki, telewizora, półek…. Dziękujemy za podarowanie zabawek, mebli, tablic, a przede wszystkim za poświęcony czas. Nie sposób wymienić wszystkiego – wsparcie ze strony Rodziców jest bezcenne. 

DZIĘKUJEMY !!!