Czyściochowe Przedszkole – Konkurs

Nasze przedszkole przyłączyło się do programu edukacyjnego „Czyściochowe Przedszkole„to nowy program edukacyjny dla przedszkoli w całej Polsce,organizowany przez firmę Rossmann w ramach programu Rossnę! Junior.

Wizja i cel programu:

Higiena osobista to jeden z istotniejszych elementów codziennego życia, który wpływa nie tylko na wygląd, ale również na zdrowie. Dobrych nawyków, także higienicznych, uczymy się już od najmłodszych lat. 

Konkurs organizowany przez Czyściochowe Przedszkole to zaproszenie do aktywnego udziału w programie. Zaangażowanie przedszkola oraz włączenie rodziców przedszkolaków w temat edukacji higienicznej to szansa na wartościową nagrodę dla Naszej  placówki.

W konkursie Czyściochowe Przedszkole co miesiąc 100 przedszkoli może wygrać kartę podarunkową do drogerii Rossmann o wartości 500 zł, umożliwiającą zakup produktów higienicznych na potrzeby przedszkola. Konkurs realizowany jest w czterech miesięcznych odsłonach, w każdej z nich nasze  przedszkole ma szansę na zwycięstwo! Warunkiem uczestnictwa jest wykonanie pracy konkursowej zgodnie z podaną tematyką:
– Mycie zębów
– Czystość rąk
– Kąpiel
– Korzystanie z toalety
– Higiena nosa
– Ochrona skóry

Materiały dla rodziców przesłane zostaną przez wychowawców poszczególnych grup.

Zgłoszenia do II tury należy dokonać do 25 marca wraz przesłanymi pracami konkursowymi w formacie jpg (wykonanie zdjęcia i przesłanie koordynatorowi konkursu, którym jest p. Agnieszka  Grabowska  poprzez aplikację Messenger), prace nie mogą być podpisane na zdjęciu. Szczegóły konkursu dostępne są w regulaminie. 

Na uczestników konkursu, w przedszkolu czekają nagrody niespodzianki.

 

regulamin-konkursu