KOMUNIKAT

DRODZY RODZICE

7 września (poniedziałek) rozpoczynamy w naszym przedszkolu rok szkolny 2020/2021. Rozpoczynamy go z opóźnieniem z powodu wykrycia zakażenia koronawirusem u jednego z pracowników przedszkola. Konieczna była kwarantanna pracowników, a także profesjonalna dezynfekcja całego budynku przedszkola – za co serdecznie dziękujemy druhom Strażakom z Łąkty Górnej.
Pracownicy z bezpośredniego kontaktu zostali poddani badaniu w kierunku COVID-19 i uzyskali ujemne wyniki badań. Wobec powyższego Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Bochni wyraziła pozytywną opinię i zgodę na uruchomienie przedszkola.
Z uwagi na obecną sytuację proszę kolejny raz, by dokładnie zapoznać się i stosować do zasad obowiązujących w przedszkolu, określonych w Procedurze Bezpieczeństwa Przedszkola Publicznego w Łąkcie Górnej w okresie pandemii COVID-19, wynikających z wytycznych przeciwepidemicznych Głównego Inspektora Sanitarnego.

Dziękuję bardzo za wyrozumiałość i wsparcie w tym trudnym czasie.

Z poważaniem
Joanna Sroka
Dyrektor Przedszkola