Dzień Przedszkolaka

Dziś był wspaniały dzień dla każdego dziecka – świętowaliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Czekało na Nas wiele atrakcji i wspaniałej zabawy! Każda grupa bawiła się przy największych przebojach dla dzieci, braliśmy udział w konkurencjach sportowych i zabawach integracyjnych. W ogrodzie przedszkolnym robiliśmy bańki mydlane (ufundowanymi przez Radę Rodziców) i uczestniczyliśmy w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej.
Na przedszkolaków czekali również Strażacy z OSP Łąkta Górna, którzy zaprezentowali sprzęt bojowy oraz samochód strażacki i wspólnie bawiliśmy się w Miasteczku Strażackim.

Z okazji Dnia Przedszkolaka życzymy wszystkim dzieciom spełnienia marzeń, uśmiechu na twarzy i cudownych przyjaciół. Niech przygoda towarzyszy każdemu Waszemu dniu, a zabawa dostarcza jak najwięcej radości!