Nowy przedszkolny plac zabaw

               W ostatnich dniach przedszkolny plac zabaw w ramach inwestycji „Przebudowa budynku Przedszkola w m. Łąkta Górna szansą na dobry start małego dziecka” został wzbogacony o nowe atrakcyjne sprzęty:

1) Zestaw zręcznościowy „Wróbelek MT”, 

2) Huśtawka „Bocianie Gniazdo”, 

3) Zestaw zręcznościowy „Labirynt 1 MT” 

Plac zabaw stał się bardziej kolorowy, nowoczesny i co najważniejsze bezpieczniejszy dla dzieci.

           Dzięki zaangażowaniu Rodziców teren wokół placu zabaw upiększono ozdobnymi krzewami. Dziękujemy Rodzicom za zakupienie ozdobnych roślin, a także mamie Madzi, Błażeja Idy i Alana za posadzenie wraz z pracownikami przedszkola roślinek. Dziękujemy również Państwu Justynie i Krzysztofowi Puchała za ufundowanie ogrodzenia z tui. A tatusiom wspierającym przedsięwzięcie za posadzenie. Dziękujemy również tatusiowi Mai oraz Oliwi za ufundowanie dozownika łokciowego na płyn dezynfekujący. 

        Jesteśmy wdzięczni za każdy okazany gest życzliwości i wsparcia.