Dzień Edukacji Narodowej

      14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty, ponieważ w tym dniu obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Nasze przedszkolaki również chciały podziękować swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za trud włożony w ich wychowanie.
W tym uroczystym dniu grupa Sówek wraz z p. Agnieszką przygotowała akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dzieci zaprezentowały przepiękny program artystyczny. Również grupa Tygrysków wraz z p. Małgosią  złożyła muzyczne życzenia.
          Na zakończenie dyrektor przedszkola p. Joanna Sroka złożyła wszystkim pracownikom życzenia:
„Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dziękuję wszystkim Nauczycielom i Pracownikom przedszkola za wszystkie małe i wielkie rzeczy wyczarowane każdego dnia, za okazywane serca, troskę i życzliwość oraz życzę wielu sukcesów, twórczych inicjatyw i satysfakcji z wykonywanej pracy.”