Przedszkolny Przegląd Fotografii pt. “Moja Mała Ojczyzna w obiektywie”- jesienne kadry.

W związku z organizowanym  przez nasze przedszkole przeglądem fotografii pt. “Moja Mała Ojczyzna w obiektywie”, w okresie jesiennym, zachęcaliśmy dzieci do odwiedzania ciekawych miejsc w naszej miejscowości. 

Jesienne spacery przedszkolaków, zaowocowały w piękne zdjęcia miejsc, z których jest znana Łąkta Górna. 

Przesłane przez dzieci fotografie, krajobrazów, kapliczek i pomników w pięknej,  jesiennej scenerii, zostały zebrane w formie prezentacji, którą z przyjemnością przedstawiamy i zapraszamy do oglądania 🙂 

Wszyscy uczestnicy naszego przeglądu, otrzymali drobne upominki i pamiątkowe dyplomy. Dziękujemy za zaangażowanie Rodzicom dzieci, które wzięły w nim udział. Chcemy również podziękować Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Żegocinie, za przekazane materiały promujące naszą gminę 🙂

Już teraz zachęcamy do przesyłania wychowawcom grup kolejnych fotografii, tym razem w zimowej scenerii. Mamy nadzieję, że prezentacja zachęci wiele osób do wycieczek w przedstawione miejsca.
Z pewnością w Naszej Małej Ojczyźnie jest jeszcze niejeden zakątek wart odkrycia 🙂

 

 

  Prezentacja „Moja Mała Ojczyzna w obiektywie”- jesienne kadry