Przy wigilijnym stole

Wigilia  Bożego  Narodzenia  to  jeden  z  najpiękniejszych  dni  w  roku,na  który  czekamy  i  przeżywamy  go  uroczyście  w   domach   jak  i  w  naszej  „przedszkolnej  rodzinie”. 

Świąteczny nastrój na dobre zagościł w naszym przedszkolu. We wtorek 22 grudnia obchodziliśmy Wigilię. Każdy przedszkolak z pewnością poczuł magię świąt. W odświętnych ubraniach, przy pięknie udekorowanych stołach, każda z grup zjadła uroczysty obiad. W tle rozbrzmiewały kolędy, pobłyskiwały światełka na choinkach… Dzieci z grupy „Sówek” przygotowały świąteczne przedstawienie – Jasełka, a pani dyrektor Joanna Sroka złożyła wszystkim bożonarodzeniowe życzenia. W ten sposób, pomimo że osobno, mogliśmy poczuć się jedną, przedszkolną wspólnotą.

Nie obyło się bez niespodzianek. Każda grupa otrzymała świąteczny prezent. Dziękujemy Radzie Rodziców za wspaniałe, świąteczne upominki.