Dzień Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to wyjątkowe osoby; są wsparciem dla swoich wnuków, pocieszają, rozpieszczają, są źródłem cennych informacji i cierpliwie odpowiadają na miliony pytań.

Kochane Babcie i Drodzy Dziadkowie z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka życzę Wam dużo radości z obserwowania jak Wasze wnuki rosną i rozwijają się. 

Życzę wszystkim Państwu dużo zdrowia, abyście jak najdłużej mogli obdarzać swoje wnuki miłością, byli dumni z ich osiągnięć, uczyli tego, co piękne, ważne i mądre.

Życzę Państwu aby te jasne Promyczki rozświetlały każdą chwilę, by ich uśmiech, radość i beztroska towarzyszyły Wam każdego dnia.

Z serdecznymi pozdrowieniami

Joanna Sroka

Dyrektor Przedszkola

           Dbając o bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich, w tym roku uroczystość Dnia Babci i Dziadka odbędzie się bez obecności
w przedszkolu najważniejszych Gości.  Pragniemy za pośrednictwem naszej strony przekazać życzenia i prezentacje krótkich programów artystycznych jakie dzieci z poszczególnych grup  przygotowały  dla swoich Babć i Dziadków.

         Dzieci z grupy Tygryski zaprosiły Babcie i Dziadków na koncert pt” Na ludową nutę ”. Dzieci recytowały specjalnie na tę okazję ułożone wierszyki, które przeplatane były znanymi ludowymi piosenkami „Szła dzieweczka”, „Głęboka studzienka” czy nowszego repertuaru zespołu Rokiczanka. Występ został zakończony Krakowiakiem. Tygryski przygotowały upominki w postaci piernikowych serc.

         Przedszkolaki z grupy Sówki wystąpiły z życzeniami dla Babć i Dziadków od 12 miesięcy.  Zaprezentowały życzenia w bukiecie  słowno– muzycznym. Występ uatrakcyjniły dziewczynki w tańcu z lampionami oraz taniec góralski w tradycyjnych góralskich strojach.  Wnuczęta przygotowały  również „Guzikowe serca” dla Najlepszego Dziadka i Kochanej Babci.

         Z okazji Dnia Babci i Dziadka grupa Jeżyki przygotowała krótki występ, by pokazać im jacy są wspaniali. Recytowali wiersze, wykonali piosenkę „Jestem sobie mała wnusia” oraz zaprezentowali układ taneczny do piosenki „Nie chcę Cię znać”

        Przedszkolaki z grupy Puchatki zaprezentowały się w pięknych góralskich strojach. Dzieci zatańczyły do utworu „Z kopyta kulig rwie”, zaśpiewały piosenkę „Serce Babci, Serce  Dziadka”, kolędę „Jezusa Narodzonego” oraz przepięknie recytowały wiersze. Puchatki oraz Jeżyki przygotowały upominki dla Babci i Dziadka z okazji ich święta – porcelanowe aniołki.

        Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrowia i 100 lat życia!!! Do zobaczenia za rok w przedszkolu.