MAMUSIU, TATUSIU KOCHAMY WAS CAŁYM SERCEM

Dzień Mamy i Taty w przedszkolu to uroczystość wyjątkowa. Każda z grup przygotowała bogaty program artystyczny. Nie mogło  zabraknąć piosenek o Mamie i Tacie, rewelacyjnych układów tanecznych, ale przede wszystkim życzeń dla Kochanych Rodziców. To wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.

To właśnie Mamie oraz Tacie należą się największe podziękowania za życie, za troskę, za poświęcenie, za każdy dzień. To dla nich ten dziecięcy trud i przygotowane upominki.
 
Do życzeń dzieci dołącza się również pani dyrektor, grono pedagogiczne i pracownicy przedszkola życząc samych radosnych dni, zadowolenia ze swoich pociech, uśmiechu na każdy dzień oraz dużo cierpliwości i wyrozumiałości.