Dzień Dziecka w przedszkolu

Kochane Przedszkolaki!

Z okazji Waszego święta życzymy Wam, aby codziennie spotykało Was coś miłego i dobrego, uśmiechu od ucha do ucha, od rana do wieczora, nieustannego odkrywania piękna i wspaniałości świata, rozwijania swoich licznych talentów oraz radosnego, twórczego i bezpiecznego pobytu w naszym przedszkolu życzą:

Pani Dyrektor, nauczyciele i cały personel przedszkola.

Jak co roku, 1 czerwca, nasze przedszkolaki, we wszystkich grupach radośnie obchodziły swoje święto- Dzień Dziecka. Dzieci uczestniczyły w zabawach, przepełnionych radością i beztroską. Grupa Tygrysków i grupa Sówek swój dzień świętowała pod znakiem pirackiej bandery 😊 Dzieci wzięły udział w różnych zabawach zręcznościowych i konkursach, jak na piratów przystało. Puchatki i Jeżyki po skasowaniu biletów, z popcornem w ręku zasiadły przed kinowym ekranem. Brały także udział w aerobiku, podczas którego poznały układ choreograficzny do piosenki z filmu „Minionki”.

Podczas zabawy na placu zabaw dzieci wykonały również piękne obrazki farbami na folii. Na wszystkie dzieci czekały dzisiaj same przysmaki, hot dogi, przepyszny poczęstunek owocowy i gofry na podwieczorek. Każda z grup otrzymała również nowe zabawki 😊 Na zakończenie tego wesołego i pełnego wrażeń dnia, każdy przedszkolak zabrał do domu mały prezencik na pamiątkę radosnego świętowania.

W związku z tym, że pogoda płata nam figle, nie kończymy jeszcze naszego świętowania, kolejne atrakcje już za tydzień 8 czerwca .