Dzień Dziecka 2.0 :)

8 czerwca w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Dziecka, była to drugą część świętowania. Z wielkim entuzjazmem po śniadaniu dzieci wyruszyły na podbój przygody. Na naszych przedszkolaków czekała dmuchana, „Trolowa” zjeżdżalnia oraz troszkę mniejszy dinozaur, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci. Wielką niespodzianką było pojawienie się postaci z bajki Psi Patrol – Chese”a, który bawił się razem z dziećmi do przedszkolnych hitów. Przedszkolaki miały okazję zagrać w mini hokeja, robić bańki mydlane, uczestniczyć w przedszkolnym rajdzie rowerowym czy też bawić się chustą animacyjną. Nie zabrakło również pysznych kiełbasek z grilla, słodkiej waty cukrowej oraz  niespodzianek zamkniętych w piniacie.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Rodzicom, którzy zaangażowali się w pomoc aby ten dzień był wyjątkowy:

 •  za sfinansowanie dmuchanych zamków: Rodzicom Oliwiera Pyrz, Kacpra i Oskara Wolak, Zuzi i Stasia Kukla, Błażeja Kwaśniowskiego, Madzi Matras, Antosi Steczko, Damiana Kukli i Rodzicom dzieci z grupy Jeżyki
 • za ufundowanie kiełbasek na grilla:
  –  Rodzicom Alana i Idy Grabiasz
 • za pomoc w organizacji:
  – Rodzicom Julki i Jakuba Puchała
  – Mamie Michała Piekarskiego
  – Mamie Błażeja Kwaśniowskiego
  – Mamie Madzi Matras
  – Mamie Szymona i Mikołaja Brończyk

Wszystkie dzieci w przedszkolu z radością uczestniczyły we wszystkich zabawach, zmęczone, ale z pięknymi uśmiechami wracały do domu.