Zbliża się okres wakacji, dlatego do naszego przedszkola zaprosiliśmy Funkcjonariuszy Policji, którzy przeprowadzili pogadankę na temat „Bezpieczny przedszkolak na wakacjach”. Panowie policjanci powiedzieli, jak bezpiecznie zachowywać się podczas letniego wypoczynku. Przypomnieli dzieciom jak poruszać się po drodze, jak prawidłowo przejść przez jezdnię. Omówili również zasady bezpieczeństwa podczas zabaw nad wodą, w domu i na podwórku. Zaproszeni goście pokazał także dzieciom przedmioty służące policjantom w codziennej pracy oraz zapoznali z wyposażeniem radiowozu.
Na zakończenie spotkania dzieci wręczyły panom policjantom puchaty SUPER BOHATERA z  podziękowaniem za poświęcony czas i dobre wakacyjne rady.