Dzień Przedszkolaka – zdrowo i sportowo

„Każdy przedszkolak o tym wie:
Chcesz być zdrowym ruszaj się!
Sport to bardzo ważna sprawa
Są reguły, jest zabawa.”

W tym roku przedszkolaki obchodziły swoje święto na sportowo.  Dzieci uczestniczyły w różnorodnych aktywnościach z wykorzystaniem przyborów gimnastycznych. Dużo radości sprawiła wizyta pana Bartosza Piórko – hokeisty, wielokrotnego medalisty – który opowiedział przedszkolakom o swojej przygodzie ze sportem, wspólnie z dziećmi zagrał w mini – hokeja oraz wręczył na ręce pani dyrektor pamiątkową koszulkę.

Na zakończenie wspaniałego, pełnego niespodzianek dnia dzieci otrzymały medale, drobne upominki w postaci skakanek i piłeczek oraz prezenty dla całej grupy.

Z okazji Dnia Przedszkolaka, życzymy Wam drogie Dzieci,

aby uśmiech zawsze gościł na waszych twarzach,

każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

Niech Wasze marzenia się spełniają !!!