Dzień Babci i Dziadka

To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia. Oraz, co najważniejsze, ciasteczka. (Rudolph Giuliani)

Dziadkowie to ogromny skarb dla wnuków, to oni najbardziej rozpieszczają, nie karcą, mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym i szczęśliwym. W zimowy styczeń wpisane są szczególne dni, kiedy mamy okazje w sposób wyjątkowy podziękować dziadkom za ich bezgraniczną miłość i dobroć. W podziękowaniu za ich wielkie serce nasze przedszkolaki przygotowały występy artystyczne oraz upominki. Niestety z powodu nadal trwającej pandemii oraz związanych z nią obostrzeń nie mogliśmy w tym roku gościć dziadków w naszym przedszkolu, dlatego Tygryski, Sówki, Puchatki i Jeżyki, aby uczcić Dzień Babci i Dziadka składały najlepsze życzenia, recytowały wiersze, pięknie tańczyły i śpiewały piosenki, nagrywając dziadkom filmiki z uroczystości. Nagrania z występów zostały przesłane każdej grupie, aby mogły obejrzeć je dziadkowie i zobaczyć rezultaty pracy swoich wnuków. 

Najlepsze życzenia dla babć i dziadków w dniu ich święta przekazała również Pani Dyrektor:

Kochane Babcie, Drodzy Dziadkowie,

Z okazji Dnia Babci i Dziadka, w imieniu własnym oraz wszystkich pracowników przedszkola

składam najserdeczniejsze życzenia:

zdrowia, wszelkiej pomyślności, optymizmu życiowego oraz szczęścia w gronie najbliższych.

Niech omijają Państwa troski i smutki dnia codziennego, niech wnuki rozświetlają każdą chwilę, a ich radość i beztroska towarzyszy Wam każdego dnia.

 

Z serdecznymi pozdrowieniami

Joanna Sroka

Dyrektor Przedszkola