Bale w karnawale!

23.02 przedszkolaki miały okazję przenieść się do magicznej krainy bajek, baśni oraz mogły zamienić się w dowolną ulubioną przez siebie postać. 

Od rana do naszego przedszkola przybywały księżniczki, kotki, motylki, Spider-Man-y oraz inne bajkowe postacie i superbohaterowie. Dzieci z niecierpliwością czekały na bal karnawałowy, na którym tańczyły do skocznej muzyki, bawiły się z balonikami w rytm melodii, czarowały magicznymi różdżkami oraz prezentowały inne umiejętności związane z postacią w którą się wcieliły. 

W całym przedszkolu unosiła się magiczna aura, nawet panie były zaczarowane. Wyrosły im uszy, zielone macki, potrafiły czarować.  Po hucznej zabawie przedszkolaki mogły zajadać się pyszną watą cukrową i innymi smakołykami przygotowanymi specjalnie na ten dzień.