X edycja Powiatowego Konkursu Recytatorsko – Krasomówczego – „O zachowaniu się, czyli bon ton przedszkolaka”

We wtorek 22 marca w Przedszkolu Samorządowym im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Lipnicy Murowanej odbyła  się X edycja Powiatowego Konkursu Recytatorsko-Krasomówczego pod hasłem „O zachowaniu się, czyli bon ton przedszkolaka – budowanie prawidłowych postaw dziecięcych”.

Do konkursu przystąpiło około 20 recytatorów indywidualnych w wieku 5 i 6 lat z przedszkoli powiatu bocheńskiego, których nagrane wcześniej słowne potyczki o dobrych manierach obejrzało na ekranie komisja konkursowa. Nasze przedszkole reprezentowały dwie uczestniczki Antonina Guzik z utworem „Bon ton przy stole”  oraz Paulina Szkarłat z utworem „Kwoka”. Wielkie gratulacje oraz brawa dla uczestników.