Rozstrzygnięcie Eko-zabawy

W naszym przedszkolu zorganizowana została Eko-zabawa, która polegała na stworzeniu zabawki z surowców wtórnych . Do zabawy zgłosiło się aż 50 dzieci z przeróżnymi, ciekawymi pracami. 22.04 – w Światowy Dzień Ziemi zaplanowano rozstrzygnięcie zabawy, a więc rozdanie dyplomów i nagród. Wszystkie prace były bardzo pomysłowe i kreatywne i każda zasługiwała na docenienie, dlatego każdy uczestnik Eko-zabawy został wyróżniony i obdarowany. 

Pani Dyrektor pokrótce opowiedziała dzieciom, czym jest Światowy Dzień Ziemi i dlaczego nasze postawy proekologiczne są tak ważne. Następnie pogratulowała uczestnikom pomysłowości i pięknych Eko-zabawek, wręczyła dyplomy oraz nagrody. Każdy uczestnik otrzymał również sadzonkę jodły, aby wraz z rodzicem mógł ją zasadzić w dogodnym miejscu, pielęgnować i obserwować jak rośnie. 

Bardzo dziękujemy za wsparcie naszej Eko-zabawy Nadleśnictwu Brzesko, które przekazało drobne upominki oraz darczyńcom, którzy obdarowali nas pięknymi sadzonkami. Serdeczne podziękowania składamy Firmie TRASZKAN s.j. za darowiznę dzięki której mogliśmy docenić wszystkie dzieci oraz  zakupiliśmy sadzonki roślin, które dzieci podczas zajęć posadzą wokół przedszkola.