XIV Gminny Rajd Przedszkolaka

21 czerwca dzieci z grupy Tygryski wyruszyły na XIV Gminny Rajd Przedszkolaka organizowany przez Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Rozdzielu. Tygryski pieszą wędrówkę z przewodnikiem górskim panem Jarosławem Orłem czarnym szlakiem zdobyły jeden ze szczytów Beskidu Wyspowego – Cuba. Na szczycie odbyło się spotkanie z Leśnikiem panem Adamem Durbasem, który zapoznał dzieci z ciekawostkami ze świata przyrody. W czasie drogi powrotnej przedszkolaki mogły podziwiać Pomnik Przyrody – wiekowego Buka rosnącego nieopodal Szkoły Podstawowej w Rozdzielu. Po przybyciu na plac szkolny  na uczestników Rajdu czekały liczne atrakcje: gril, malowanie twarzy, tatuaże, bańki mydlane i wiele innych niespodzianek. Na zakończenie wszystkim uczestnikom zostały wręczone pamiątkowe dyplomy oraz nagrody przez panią dyrektor Alicję Adamczyk – Brózda oraz Wójta pana Wojciecha Wronę. Rajd Przedszkolaka  stworzył okazje do propagowania zdrowego stylu życia oraz nawiązywania nowych znajomości a dzieci wróciły do przedszkola we wspaniałych nastrojach.