Żegnamy przedszkole…

„Pożegnamy przedszkole, pokłonimy się szkole.
Nową drogą pójdziemy odważnie…”

Dzień 22 czerwca dla jednych jest to zwykły dzień, ale dla nas był on wyjątkowy, uroczysty, radosny, dzień zadumy i niekłamanych wzruszeń, bowiem w przedszkolu odbyła się wyjątkowa uroczystość – Pożegnanie Starszaków. Wspólnie spędzone lata szybko minęły. Był to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i pań nauczycielek.  Dzieci, z maluszków, zagubionych i nieśmiałych, stały się samodzielnymi, odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów i ciekawych świata. Tygryski pod kierunkiem wychowawcy Agnieszki Grabowskiej przygotowały specjalny na tę okazję występ artystyczny. Były tańce, piosenki ale i również wzruszające wiersze podsumowujące kart z kalendarza pobytu w przedszkolu. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz książeczki. Starszaków pożegnały dzieci z grupy Sówek, życząc starszym kolegom udanych wakacji i powodzenia w szkole. Były także życzenia i podziękowania ze strony pani dyrektor oraz Rodziców, nie zabrakło również łez wzruszeń. Ale tak to już jest, coś musi się skończyć, aby móc wejść w kolejny, nowy etap życia. Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie, dzieciom natomiast  życzymy udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień oraz nowych przyjaźni.