POŻEGNANIE STARSZAKÓW

„Przemierzaj piękny świat pomaleńku”

Tak starszaki z grupy „Tygryski” w dniu 24.06.2021 żegnały się z przedszkolem. Czas leci nieubłagalnie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola, dziś szykowały się do kolejnego etapu edukacji w życiu – edukacji szkolnej. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia pani Dyrektor, która przywitała przybyłych Rodziców oraz zaprosiła na występy.

Potem była cześć artystyczna. Wiersze i piosenki opowiadały o pożegnaniu, tęsknocie, kolegach z przedszkolnych lat ale i nowych zadaniach czekających przed przyszłymi uczniami. Swoich przedszkolnych kolegów żegnały dzieci z grupy „Sówki” słowami: „Przedszkole już było i nie wróci więcej..”

Na koniec przyszedł czas na nagrody i podziękowania. Pani Dyrektor dziękowała przedszkolakom za przedstawienie i życzyła sukcesów w szkole natomiast Rodzicom   podziękowała za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola.

Pożegnania zawsze są trudne. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy wam drogie  starszaki – UDANYCH WAKACJI I POWODZENIA W SZKOLE.