Przedszkolny Przegląd Fotografii pt:” Moja mała ojczyzna w obiektywie”- edycja wiosenna

Zapraszamy serdecznie do podsumowania III etapu Przeglądy fotografii pt: „Moja mała Ojczyzna w fotografii”. Wiosenna aura pomimo pogodowych psot dostarczyła wielu  okazji do rodzinnych wędrówek. Przedszkolaki wędrowały po swojej małej Ojczyźnie, uwieczniając na fotografii niezwykłe miejsca, ukazując piękno i klimat naszego regionu. Przesłane fotografie zostały zebrane w formie prezentacji multimedialnej, w której można zobaczyć mniej i bardziej znane, ale urokliwie ciekawe zakątki Beskidu Wyspowego oraz Wiśnicko – Lipnickiego Parku Krajobrazowego. Dziękujemy Rodzicom, których dzieci wzięły udział w przeglądzie, za ogromne zaangażowanie oraz gratulację dla Przedszkolaków – Małych Wędrowników. Dziękujemy również Centrum Kultury i Sportu w Żegocinie za materiały promujące naszą Małą Ojczyznę.

Moja Mała Ojczyzna w obiektywie – edycja wiosenna