Sówki i Tygryski na przedstawieniu

Grupy dzieci z naszego przedszkola – Sówki i Tygryski – dnia 9 października pojechały do Łososiny Dolnej, aby oglądnąć spektakl teatralny pt. „Kapka podróżniczka, z wody księżniczka”. Przedstawienie zaprezentowali aktorzy scen warszawskich z Teatru Banasiów.  Dzieci z wielką ciekawością oglądały sceny z barwnymi postaciami: Kapką, Rakiem, Wodnikiem, Królem Karpiem, Ślimakiem, Złotą Rybką i brudaskiem Packaczem. Aktywnie również brały udział w rozmowach z aktorami ze sceny podczas przedstawienia, odpowiadały na zadawane przez aktorów pytania, wspólnie z nimi śpiewali wesołe piosenki. Opowieść przedstawiona na scenie była bardzo barwna i ciekawa, a żartobliwe dialogi artystów wywoływały spontaniczne wybuchy śmiechu i gromkie brawa przedszkolaków.