Szlachetna Paczka

Kochani Rodzice! Z całego serca szczerze dziękujemy.

W tym roku nasze przedszkole po raz kolejny przystąpiło do akcji Szlachetna Paczka. Wierząc w siłę jaka drzemie w tak dużej liczbie rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola podjęliśmy się zadania zrealizowania paczki dla potrzebujących 3 Rodzin.

Przystąpienie do akcji samodzielnie jest trudnym wyzwaniem szczególnie z powodów finansowych. Cieszymy się bardzo, że udało się nam wykorzystać potencjał i możliwości jakie daje siła grupy ludzi! Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy przyczynili się do wniesienia uśmiechu i kilku radosnych chwil w życie ludzi potrzebujących. Mamy nadzieję, że zachęceni powodzeniem projektu przystąpimy do akcji także w następnym roku i wspólnie uszczęśliwimy kolejne Rodziny.